1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Wakacje w deszczu czyli jak zakochać się w piłkarzykach

Wakacje w deszczu czyli jak zakochać się w piłkarzykach

Nie ma nic gorszego niż brzydka pogoda na wakacjach. Kiedy wymarzony wyjazd nad morze czy w góry sprowadza się do czekania aż przestanie padać, naprawdę trudno mówić o udanym wypoczynku. W takich okolicznościach ratunkiem będą atrakcje oferowane przez hotel, ośrodek czy pensjonat,  w którym nocujemy.

Mistrzostwa piłkarzyków stołowych zamiast plażowania

piłkarzyki stołowePlanowanie wakacji, szczególnie w naszej szerokości geograficznej zawsze wiąże się z ryzykiem, że nie trafimy w ładną pogodę. Dobrze jest więc się upewnić czy miejsce, w którym chcemy się zatrzymać oferuje jakieś ciekawe rozwiązania na wypadek brzydkiej pogody. Chyba najpopularniejszą formą przeczekania deszczowej aury są piłkarzyki stołowe. Jest to gra, w którą z powodzeniem mogą uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci. Jedyny warunkiem jest opieka osób dorosłych nad grającymi dziećmi. W przypadku większej grupy chętnych do zabawy możemy zorganizować profesjonalne rozgrywki drużyn z punktami i nagrodami. Piłkarzyki to zabawa wymagająca spostrzegawczości i szybkości ale nie siły czy jakichś szczególnych znajomości zasad gry w piłkę. Dużą zaletą tej zabawy jest jej mobilność. Zarówno ciężki profesjonalny stół do gry w piłkarzyki jak i mniejsze wersje przeznaczone dla dzieci, można przestawiać w zależności od potrzeb. Im bardziej profesjonalna wersja stołu tym ciekawsze będzie wykończenie takie jak choćby liczniki punktów, sposób wykonania bramek  czy samych figurek piłkarzyków.

Zdarza się, że przypadkowa zabawa przeradza się w pasję i chęć posiadania takiego cuda na własność. Jeżeli jednak nie mamy miejsca, gdzie można by postawić taki stół do gry, możemy nabyć uproszczone wersje do postawienia na zwykłym stole lub szafce. W każdym przypadku doskonała zabawa i emocje gwarantowane.

Close Menu