1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Sklep z czyściwami przemysłowymi

Sklep z czyściwami przemysłowymi

Firmowe kuchnie czy łazienki są często odwiedzane przez dużą ilość osób. Trudno jest na takiej przestrzeni utrzymać wymagany poziom higieny. Aby to zapewnić, należy umożliwiać skorzystanie z produktów do sprzątania, które łatwo usuną brud czy rozlaną wodę.

Szerokie zastosowanie czyściw przemysłowych

czyściwa przemysłowePlamy mogą pojawić się na blatach czy kafelkach. Zdarza się, że są one trudne do usunięcia. Mogą być to np. resztki jedzenia zaschnięte w mikrofalówce czy plamy powstałe w wyniku rozlania gorących napojów. Aby szybko je usunąć, należy mieć pod ręką chłonne czyściwa przemysłowe. Ich obecność wpłynie pozytywnie na utrzymanie higieny we wspólnym miejscu, z którego korzysta codziennie wiele osób. Do najpopularniejszych należą uniwersalne papiery w rolkach. Sprawdzą się także w łazience, jako osuszacz do rąk. Ich ogromnym atutem jest to, że są przyjemne w dotyku i nie pozostawiają uczucia nieprzyjemnej szorstkości na dłoniach. Będą pasować do standardowych dozowników, które są najczęściej montowane na ścianach lub w formie podajników stojących. Ich ogromnym atutem jest niska cena oraz ekologiczność. Papier, z którego zostały wykonane jest pozyskiwany z makulatury. Po starciu zabrudzeń, nie pozostawiają po sobie jakichkolwiek smug. Z tego właśnie powodu bywają wykorzystywane w lokalach gastronomicznych oraz hotelarskich do czyszczenia szklanek, kieliszków czy wazonów. Są sprzedawana w dużych rolkach, co pozwoli na użytkowanie czyściw przemysłowych przez dłuższy okres czasu. Ich uniwersalność powoduje, że przydadzą się w pomieszczeniach każdego typu. Są świetną alternatywą dla szmatek wielorazowych czy mniej chłonnych ręczników tkaninowych.

Wiele zalet powoduje, że papier w rolce jest chętnie wykorzystywany przez firmy. Ich chłonność i niezawodność przydaje się wszędzie tam, gdzie usuwa się z powierzchni mokre i suche zabrudzenia. To wygodne rozwiązanie jednorazowego użytku, które cieszy się dużą popularnością. 

Close Menu