1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Pełnowartościowa mokra karma

Pełnowartościowa mokra karma

W sklepach zoologicznych poza zwierzętami, akcesoriami dla nich i przekąskami, znajdziemy pełnowartościowe pożywienie dla różnych gatunków zwierząt. Dla psów i kotów najlepsza jakościowo jest karma firmy Power od Nature.

Rodzaje karm Power od Nature

power of nature karma mokraJedzenie dla zwierząt najlepiej kupować w sklepie zoologicznym, ponieważ znajdują się tak dobre jakościowo produkty znanych producentów. Tylko właściwie dobrana karma będzie pozytywnie wpływać na stan zdrowia naszego pupila, dlatego warto wybierać karmy o kompleksowym składzie. Power of Nature karma mokra jest najczęściej kupowana dla kotów i psów z problemami żołądkowymi, ponieważ nie zawierają glutenu, laktozy i zbóż. Firma Power of Nature produkuje karmy suche i mokre dla psów i kotów. Są one podzielone ze względu na wiek zwierząt. Możemy kupić z tej marki karmę dla juniora, dorosłego osobnika i seniora. Nowością są karmy o zróżnicowanej wartości energetycznej dla zwierząt aktywnych i lwów kanapowych. W skład mokrej karmy wchodzi głównie świeże mięso wołowe, drobiowe, lub jest to ryba oraz warzywa w zmiennych proporcjach. Danie może być w sosie własnym, lub w smakowitej galaretce, którą zwierzęta wprost uwielbiają. W kwestii dawkowania, producent umieszcza na opakowaniu informację na temat wielkości i ilości porcji, jaką należy podać zwierzęciu o określonej wadzie i wieku. Karmę suchą i mokrą można podawać zwierzętom na zmianę, aby urozmaicić ich dietę. Dobrze zbilansowana karma uzupełnia wszelkie niedobory witaminowe i utrzymuje właściwy stan zdrowia.

Karmy Power of Nature są tak skomponowane, aby dostarczać zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych i ważnych witamin. Są lekko strawne i mają łatwo przyswajalne źródło węglowodanów, które dostarczają energii na cały dzień aktywności.

Close Menu