Odpowiednio dobrana grzałka

Odpowiednio dobrana grzałka

Jakiś czas temu przerzuciłam się z tradycyjnych papierosów na te elektroniczne. Na początku dosyć sceptycznie podchodziłam do tego wynalazku, ale bardzo szybko przekonałam się o tym, że stanowi on znacznie zdrowszą alternatywę dla fajek, a ponadto potrafi nawet całkowicie oduczyć palenia, jeśli dobierzemy odpowiednią moc olejku!

Nowa grzałka do e papierosa

e-papierosowe grzałkiW pewnym momencie swojego życia podjęłam decyzję o tym, aby rzucić palenie, jednakże niestety moja silna wola nie była aż tak silna, jakbym sobie tego życzyła. Wtedy też przyjaciółka namówiła mnie na e papierosa i nawet dostałam od niej jednego w prezencie ponieważ miała ich kilka. Na początku jednak niezbyt byłam zadowolona z efektów wapowania. Gardło bardzo mnie paliło i ciągle chciało mi się pić, a w dodatku co chwilę czułam nieprzyjemny zapach spalenizny. Paliło się również bardzo ciężko i ciągle czułam, jakby e papieros był czymś zapchany. Przyjaciółka powiedziała mi, że zapewne grzałka uległa spaleniu i wystarczy wymienić ją na nową. W internecie szybko znalazłam sklep sprzedający e-papierosowe grzałki i to jak się okazało w niższych cenach niż te, które są dostępne w naszym mieście dlatego też od razu zakupiłam dwie, aby mieć na zapas. Kiedy dotarły do mnie od razu wymieniłam grzałki na nową i zalałam ją olejkiem odstawiając na dwadzieścia minut tak, jak poradziła mi przyjaciółka. Po upływie tego czasu podczas pierwszego zaciągnięcia poczułam od razu kolosalną różnicę. Nowa grzałka była fenomenalna! Smak olejku stał się niesamowicie intensywny, samo zaciąganie się szło lekko i bez najmniejszego oporu, a moje gardło przestało mnie palić. Dowiedziałam się, że jest to zasługa świetnej jakości grzałki oraz dobrze dobranej do mojego modelu e papierosa. O tym, jaką grzałkę dobrać do swojego modelu e papierosa dowiemy się z ulotki dołączonej do zakupionego przez nas modelu. Mi to, jaką grzałkę kupić podpowiedziała przyjaciółka z racji tego, że to od niej dostałam swojego e papierosa. 

Odkąd zmieniłam grzałkę na nową moje zdanie na temat e-papierosów zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Dzięki e papierosowi w przeciągu krótkiego czasu całkowicie zrezygnowałam z tradycyjnych fajek, a obecnie jestem na najlepszej drodze ku temu, aby całkowicie rzucić palenie. Wszystko za sprawą dobrze dobranego olejku, który co jakiś czas zmieniam na słabszy.