Krówki na promocje dla firm

Krówki na promocje dla firm

 

Organizując akcje marketingowe, potrzebujemy promocyjnych dodatków. Hostessy będą w naszym imieniu rozdawać próbki firmowych produktów, ulotki, prezentować działanie firmowych sprzętów. Przy tej okazji nie może zabraknąć miłego poczęstunku. To wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Potencjalny klient zwraca uwagę na szczegóły i nie jest łatwo wyróżnić się wśród innych przedsiębiorców. Firmowa krówka będzie dla nas doskonałym produktem reklamowym. 

Zakup dedykowanych firmowych krówek

firmowe krówkiDecydując się na zakup słodyczy, firmowe krówki sprawdzą się przy różnych okazjach. Większe zamówienia będą konieczne, gdy planujemy akcje marketingowe albo wyjazd na targi. Jeśli potrzebujemy eleganckiego upominku dla specjalnego klienta, możemy zamówić kuferek wraz z zawartością. Takie tekturowe opakowania pomieszczą nawet kilkanaście ciągutek. Jeśli zamówimy je w specjalistycznym sklepie z krówkami, możemy liczyć na gratisowe wykonanie projektu. Wystarczy, że wyślemy swoje logo lub propozycję opakowania (kolorystyka, dane, jakie chcemy umieścić na papierku). Dostaniemy gotowy projekt do akceptacji. To bardzo wygodna i konkurencyjna opcja. Nie wszyscy producenci słodyczy oferują gratisowe nadruki i personalizowane opakowania. Większość producentów i dostawców krówek firmowych, to rodzinne przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem. Możemy być pewni wysokiej jakości produktów. Koszt kilograma krówek wynosi 20-30 złotych. W tej cenie dostaniemy darmowy projekt opakowania. Przy większych dostawach można negocjować ceny i koszty dowozu. Firmowe krówki cieszą się niesłabnącą sympatią wśród dzieci i dorosłych. Dzięki kolorowym, oryginalnym opakowaniom zyskują odświętny, niecodziennych charakter, co sprawia, że są doskonałym upominkiem reklamowym.

Wybór firmowej krówki, jako gadżetu na promocje cieszy się niesłabnącym uznaniem przedsiębiorców. W tym popularnym cukierku łączy się tradycja polskiego wykonania z nowoczesnymi, kolorowymi opakowaniami. Właśnie możliwości drukowania logo firmy sprawiają, że krówki idealnie nadają się do promowania naszej marki. Są niedrogie a dostawcy oferują szybkie terminy realizacji zleceń. Specjalistyczne zakłady produkcyjne krówek, posiadają sklepy firmowe lub współpracują z hurtowniami działającymi w internecie.