Ciasta w opakowaniach plastikowych

Ciasta w opakowaniach plastikowych

Wpadłam na pomysł, żeby otworzyć własną cukiernię, ponieważ piekłam świetnie ciasto. Każdy je zachwalał i nawet znajomi prosili mnie, żeby upiekła im coś na imprezę. Miałam ogromny talent i dlatego go wykorzystałam. Otworzyłam własną cukiernię.

Sprzedawanie ciasta domowego w opakowaniach plastikowych

opakowania plastikoweWszystko sobie załatwiłam i pozostało mi zorganizowanie opakowań na ciasta, które planowałam sprzedawać także w kawałkach. Nie każdy od razu chciał kupić całą blachę ciasta. Oprócz tego w cukierni oferowałam sok świeżo wyciskany i również potrzebowałam opakowań jednorazowych na napoje. Przeliczyłam wszystkie koszty i zdecydowałam się zamówić opakowania plastikowe na ciasto. Dostępne one były w różnych rozmiarach i zamykane w taki sposób, że miałam pewność, że ciasto nie wypadnie z opakowania, bo wszystko było solidne. Opakowania zdecydowałam się nabyć w hurtowni, ponieważ musiałam je kupić w dużej ilości a tam było taniej. Kupiłam opakowania na jeden i kilka kawałków ciasta. Do napojów wybrałam kubki plastikowe, które były zamknięte od góry i w zestawie posiadały słomkę. Takie opakowania były praktyczne i tanie a ludzie zawsze brali wszystko na wynos. Przecież nie mogłam ciasta z kremem zapakować w papierowe opakowanie, ponieważ klient w całości nie zaniósłby go do domu. Plastikowe opakowanie dawało gwarancję, że ciasto będzie w stanie nienaruszonym a to było najważniejsze. Jak już miałam opakowania, to otworzyłam cukiernię. Liczyłam, że zainteresowanie będzie spore.

Dobrze, że zdecydowałam się na takie opakowania, ponieważ idealnie się sprawdzały. Klienci byli zadowoleni i często zaglądali do mojej cukierni. Robiłam pyszne ciasto, które wszyscy doceniali. Z czasem zaczęłam też piec babeczki i chlebek. Dobrze mi się powodziło.