1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Balsam z filtrem do opalania

Balsam z filtrem do opalania

Wiele kobiet i dziewcząt korzysta z kąpieli słonecznych. Latem oddajemy się urokom słońca a kiedy pojawia się jego brak korzystamy z solarium. Niemniej jednak, bez względu na to w jaki sposób i gdzie się opalamy, należy o skórę odpowiednio dbać i zabezpieczać przed zbędnymi i szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi.

Zabezpieczający balsam do opalania 

balsamy do opalaniaW związku z tym wiele z nas korzysta z różnych olejków z filtrem. Najlepsze są jednak – przynajmniej dla mnie – balsamy do opalania. Balsam do opalania ma całkiem inną konsystencję, niż olejek. Jest gęstszy, dzięki czemu łatwiej się rozprowadza i szybko się wchłania.Ponadto balsam jest bardziej wydajny i nie pozostawia plam na odzieży. Koleżanka kiedyś poleciła mi bardzo dobry balsam do opalania i faktycznie jestem z niego zadowolona do dziś. Przyznam, że w międzyczasie próbowałam używać innych kosmetyków, ale akurat ten okazał się być najlepszym. Bardzo ważne jest to, aby dbać o skórę ciała i twarzy. Niestety, ale razem z promieniami słonecznymi docierają promienie ultrafioletowe, które są szkodliwe dla skóry. Ważne jest, aby podczas kąpieli słonecznych chronić skórę przed tymi promieniami. Balsamy do ciała zawierają je, dzięki czemu nasza skóra jest bezpieczna. Mimo, że używa się balsamów do opalania należy także pamiętać, aby odpowiednio dobrać filtr, który jest zabezpieczeniem dla skóry. Im jaśniejsza karnacja, tym filtr powinien być większy. Należy się smarować balsamem co najmniej trzydzieści minut wcześniej przed wyjściem na słońce. Balsam jednocześnie ochrania a jednocześnie przyspiesza opalanie. Zapewnia jednoczesną pielęgnacje i ochronę. W sklepach jest dostępnych wiele specyfików i kosmetyków do opalania. Ja jednak wybieram te, które są najlepsze, czyli balsamy. Sprawdziły się zarówno mi jak i moim koleżankom i nigdy moja skóra nie miała oparzeń słonecznych ani żadnych innych urazów. W każdym razie najważniejsze, aby używać zabezpieczeń. To one są istotne podczas opalania.

Pod żadnym pozorem nie powinno opalać się bez tak zwanych filtrów, które chronią ciało przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Należy wybierać sprawdzone balsamy renomowanych firm, które mają niezbędne atesty i są odpowiednie dla naszej cery. Nie należy używać kosmetyków niesprawdzonych i z nieznanych źródeł. 

Close Menu